چهارشنبه ۱۷ خرداد ۰۲

آموزش دیلیت یا حذف اکانت تلگرام

بهترین اخبار ایران و جهان

آموزش دیلیت یا حذف اکانت تلگرام

۱۲۶ بازديد
گاهی دیلیت اکانت تلگرام یا حذف اکانت تلگرام (delete account telegram) به صورت خودکار و گاهی باتصمیم خود فرد انجام می‌شود. برخی مواقع، افراد به دلایل متفاوت تصمیم به حذف اکانت تلگرام خود و دور ماندن از این شبکه اجتماعی می‌گیرند. برنامه دیلیت اکانت تلگرام از طریق خود اپلیکیشن تلگرام امکان پذیر نیست. در ادامه نکات پیرامون دیلیت اکانت تلگرام، علت حذف خودکار اکانت تلگرام، برنامه حذف اکانت تلگرام، لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام و ... به صورت کامل توضیح داده می‌شود.مطالب مرتبط با حذف اکانت تلگرام که در ادامه می‌خوانیم:
دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟آیا با حذف اکانت تلگرام از ریپورت شدن تلگرام جلوگیری می‌کنیم؟
حذف خودکار اکانت تلگرام
زمان پیش فرض برای حذف خودکار اکانت تلگرام را چگونه تغییر دهیم؟
نکات مهمی که قبل از حذف اکانت تلگرام به آن توجه کنید
روند گام به گام حذف اکانت تلگرام
لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام
برنامه دیلیت اکانت تلگرام
دیلیت اکانت تلگرام بدون کد
دیلیت اکانت تلگرام ایکس | دیلیت اکانت تلگرام طلایی
دیلیت اکانت تلگرام با اس ام اس
برگرداندن اکانت حذف شده


دیلیت اکانت تلگرام چگونه است؟
گزینه حذف اکانت تلگرام (delete account telegram) برخلاف اینستاگرام، در داخل خود اپلیکیشن نیست. به همین دلیل امکان پاک کردن اکانت تلگرام در داخل برنامه تلگرام وجود ندارد. برای دیلیت اکانت تلگرام خود باید از طریق سایت رسمی اپلیکیشن این کار را انجام دهید. در ادامه، برنامه دیلیت اکانت تلگرام به صورت کامل توضیح داده می‌شود.آیا با حذف اکانت تلگرام از ریپورت شدن تلگرام جلوگیری می‌کنیم؟
خیر. برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند با دیلیت اکانت تلگرام خود، از ریپورت تلگرام جلوگیری می‌کنند و برای این کار اکانت خود را حذف می‌کنند و دوباره وارد تلگرام می‌شوند. در صورتی که ریپورت تلگرام براساس شماره انجام می‌شود.بهترین متخصصین نقاشی ساختمان و نقاشی ساختمان تهران را در "خدمت از ما" پیدا کنید.علت حذف خودکار اکانت تلگرام
در تلگرام قابلیتی وجود دارد که اگر فرد برای طولانی مدت وارد حساب کاربری خود نشود، اکانت تلگرام او به صورت خودکار حذف می‌شود. تنظیمات مربوط به این بخش به صورت پیش فرض روی 6 ماه قرار دارد. به این صورت است که اگر تا 6 ماه بعد از آخرین زمانی که در تلگرام آنلاین بوده‌اید، اکانت شما آنلاین نشود، حذف اکانت تلگرام شما به صورت خودکار انجام می‌شود.
توجه کنید که مدت زمان حذف خودکار اکانت تلگرام، قابل تغییر است. می‌توانید این زمان را کاهش دهید یا برای جلوگیری از حذف خودکار اکانت تلگرام خود، زمان آن را افزایش دهید (این مدت زمان از یک ماه تا یک سال قابل تغییر است).زمان پیش فرض برای حذف خودکار اکانت تلگرام را چگونه تغییر دهیم؟
برای تغییر زمان پیشفرض برای حذف خودکار اکانت تلگرام برای نسخه اندروید تلگرام مسیر زیر را بروید:
1. settings (تنظیمات)
2. privacy and security (حریم خصوصی و امنیت)
3. advanced
4. delete my account if away for
در این مرحله یکی از گزینه‌ها را انتخاب کرده و زمان پیش فرض را تغییر دهید.متخصصین اسباب کشی و اسباب کشی تهران را در "خدمت از ما" پیدا کنید.آموزش تصویری تغییر پیش فرض حذف خودکار اکانت تلگرام
جلوگیری از علت حذف خودکار اکانت تلگرامشما می‌توانید یکی از گزینه‌های تصویر بالا را که به صورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله است، انتخاب کنید. هر گزینه‌ای را که انتخاب کردید، اگر پس از آخرین زمان آنلاین بودنتان در تلگرام، تا این مدت زمانی که انتخاب کردید در تلگرام آنلاین نشوید، اکانت تلگرام شما به صورت خودکار حذف می‌شود.

بنابراین با توجه به توضیحات بالا، اگر کاربری هستید که دیر به دیر از تلگرام استفاده می‌کنید، برای جلوگیری از حذف اکانت تلگرام خود حتما این مدت زمان را افزایش دهید.نکات مهمی که قبل از حذف اکانت تلگرام به آن توجه کنید:
با حذف اکانت تلگرام، تمامی اطلاعات موجود مثل مخاطبین، چت های خصوصی، گروه‌ها، چت‌های خصوصی، عکس ها و ویدیوها همه در کانال تلگرام از بین می‌روند و شما بعد از دیلیت اکانت تلگرام خود به هیچکدام از آنها دسترسی ندارید.
اگر بعد از حذف اکانت تلگرام خود قصد دارید با همان شماره‌ای که اکانت خود را حذف کرده‌اید، مجدد از تلگرام استفاده کنید حتما توجه کنید که اطلاعات قبلی قابل بازیابی نیست و شما به عنوان کاربر جدید وارد تلگرام می‌شوید.روند گام به گام حذف اکانت تلگرام چگونه است؟
روند گام به گام دیلیت اکانت تلگرام و حذف اکانت تلگرام را دنبال کنید:گام اول: لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام
اگر تصمیم به حذف اکانت تلگرام خود دارید مراحل زیر را انجام دهید (با لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام):
برای حذف اکانت تلگرام ابتدا برروی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه حذف اکانت تلگرام از طریق لینک مستقیم شوید یا می‌توانید آن را در مرورگر خود کپی کنید. بعد از آن طبق تصاویر و مطالب زیر پیش بروید تا موفق به دیلیت اکانت تلگرام خود شوید. https://my.telegram.org/authگام دوم حذف اکانت تلگرام
بعد از کلیک بر روی لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام، وارد صفحه مانند تصویر زیر می‌شوید. حال برای شروع حذف اکانت تلگرام در محلی که در تصویر مشخص شده شماره خود را وارد کنید. توجه کنید شماره ای که با آن اکانت تلگرام خود رو ساخته اید وارد کنید و قبل از شماره کد کشور ایران 98+ را وارد کنید.
حال next بزنید و ادامه دیلیت اکانت تلگرام خود را انجام دهید.حذف اکانت تلگرام ، دیلیت اکانت تلگرام بدون کدگام سوم دیلیت اکانت تلگرام
در این مرحله کدی مشابه تصویر زیر به تلگرام شما ارسال می‌شود.

سپس کد ارسال شده را در بخش موردنظر یعنی در Confirmation code مطابق تصویر زیر وارد کنید. بعد از آن دکمه Sign in را بزنید.برنامه دیلیت اکانت تلگرام ، دیلیت اکانت تلگرام طلاییگام چهارم حذف اکانت تلگرام
در اینجا اگر کد را به درستی وارد کنید وارد صفحه مدیریت اکانت تلگرام می‌شوید. در اینجا باید گزینه Delete Account را انتخاب نمایید تا به لینک حذف اکانت تلگرام منتقل شوید.​​​​​​حذف اکانت تلگرام با لینک مستقیم ، دیلیت اکانت تلگرام طلاییگام پنجم دیلیت اکانت تلگرام
در مسیر دیلیت اکانت تلگرام، پس از کلیک برروی Delete Account وارد صفحه ای مطابق تصویر زیر می‌شوید. در این مرحله از حذف اکانت تلگرام در بخش why are you leaving دلایل حذف اکانت تلگرام خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که وارد کردن اطلاعات در این بخش اجباری نیست و اگر این قسمت خالی باشد مشکلی در روند دیلیت اکانت تلگرام شما به وجود نمی‌آید.

در نهایت روی دکمه Delete My Account کلیک کنید.

شماره مجازی تلگرام چیست؟ چه کاربردی دارد؟

شماره مجازی، در واقع یک خط تلفن یا موبایل است که شما از یک کشور دیگر دریافت می کنید (بدون اینکه بخواهید سیم کارت آن کشور را خریداری کنید) و با کمک آن می توانید تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید آنهم بدون استفاده از شماره خودتان. کاربردهای دیگر شماره مجازی:

  • شماره های مجازی معمولاً توسط شرکت‌هایی از دو کشور کانادا و آمریکا این شماره‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. آیا این جالب نیست که بدون داشتن سیم کارت حقیقی این کشورها می‌توان شماره تلفنی اختصاصی از آن کشورها را داشت. در این نوع شماره‌ها شما نیاز به یک دستگاه یا خط تلفن ویژه ندارید.
  • برای ساخت اکانت های زیاد جیمیل (رمزارز) و یا ساخت اکانت تلگرام بدون شماره یا واتساپ بدون شماره و …. شماره مجازی کاربرد دارد.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.